طراحی سامانه فروش اقساطی | قسطی بفروش پولشو نقدی بگیر!

درگاه پرداخت اقساطی | یه بازی دو سر برد!

تا حالا به این فکر کردی فروش اقساطی داشته باشی؟

حتما به دردسر هایی که ممکنه برات پیش بیاد هم فکر کردی! مثلا اگه محصولی رو فروختی و مشتری قسطشو نداد چی؟! حالا باید چیکار کرد؟ اینجا لازمه با درگاه پرداخت اقساطی کیوتیم آشنا بشی  با درگاه پرداخت اقساطی کیوتیم میتونی فروش اقساطی داشته باشی و نگران بازپرداخت مشتری هم نباشی! چی از این جذاب تر؟

یعنی بدون ریسک! یعنی فوق العاده…

شما با درگاه پرداخت اقساطی میتونی از طریق وبسایتت که یک سایت فروش آنلاین هم هست و درگاه پرداخت فروش نقدی هم داری محصولاتتو به صورت قسطی بفروشی و ظرف حداکثر هفت روزه تمام مبلغ کالا رو دریافت کنی اینجوری دیگه حتی اگه مشتری اقساطشو پرداخت نکرد شما ضرری نکردی! سیستم پرداخت اقساطی چند وقتی هست که توی کشور رواج پیدا کرده و فروشگاه های زیادی هم از این طریق فروش محصولاتشونو زیاد کردن ، درگاه های پرداخت اقساطی رو عموما بانک ها و شرکت های لیزینگ اعطا میکنن و شما از طریق درگاه پرداخت اقساطی سایتت طرف قرارداد یک بانک یا شرکت لیزینگ معتبر میشی و اون بانک یا موسسه تمام مبلغ کالا رو برای شما واریز میکنه. یک نکته جذاب هم بگم ( از من نشنیده بگیرین ): یه سری از فروشگاه ها بعد از تسویه حساب و اطمینان از اینکه پول به حسابشون واریز شده کالا رو به مشتری تحویل میدن 🙂

مزایای درگاه پرداخت اقساطی چیه؟

1 – تامین مالی نامحدود : مهم نیست مجموع فروش شما در ماه چقدره، سیستم تامین مالی نامحدود این امکان رو به شما میده تا بدون سقف فروش و نگرانی از تامین بودجه کالای اقساطی بفروشی و پولشو نقدی بگیری و ریسک رو در معاملات اقساطی به صفر برسونی!

2 – تسویه حساب حداکثر هفت روزه: بعد از اعتبار سنجی مشتری توسط بانک یا شرکت لیزینگ شما میتونی کالا رو به مشتری تحویل بدی و حداکثر هفت روز بعد پولشو نقدی بگیری این هفت روز هم معمولا موسسات میگن که اگر به تعطیلی برخوردن بدقول نشن ولی طبق تجربه ای که برای سایر فروشگاه ها داشتیم مبلغ 48 ساعته به حسابشون واریز شده.

 3- خدمات رسانی به تمام شهرها: شما با داشتن وبسایت فروشگاهی میتونی به همه نقاط کشور و حتی خارج از کشور محصول بفروشی و این میتونه خیلی روی فروشت تاثیر داشته باشه. فکر کن یک فروشگاه داری که 24 ساعته بازه و از همه ایران مشتری هات میتونن محصولاتتو مشاهده کنن. اگه در مورد مزایای داشتن وبسایت میخوای بیشتر بخونی بهت پیشنهاد میکنم مقاله مزایای داشتن وبسایت فروشگاهی رو حتما بخون یا اگه سوالی در مورد صادرات محصولات به خارج از کشور از طریق درگاه پرداخت ارزی داری مقاله دریافت درگاه پرداخت ارزی برای درآمد دلاری رو حتما بخون.

4 – امکان خرید با چک و سفته : ممکنه خیلی از مشتری ها دسته چک نداشته باشن یا در ارائه چک مشکلی داشته باشن! خب اینجا امکان خرید با سفته برای مشتریان شما فراهمه و میتونن به اندازه کل مبلغ کالا سفته بدن و ماهانه اقساطشونو پرداخت کنن پس این یک مزیت برای شما به حساب میاد که بتونی با سفته هم کالایی که داری رو بفروشی!

فرایند فعالسازی درگاه پرداخت اقساطی چیه؟

شما برای اینکه درگاه پراخت اقساطی داشته باشی ابتدا نیاز به یک سایت فروشگاهی داری با درگاه پرداخت که تمام پروسه طراحی وبسایت شما رو انجام میدیم اگه نیاز به مشاوره در زمینه طراحی سایت داری میتونی با ما تماس بگیری  05137113486 –  09335850744 یا مقاله قیمت طراحی سایت فروشگاهی رو بخونی . بعد از اینکه وبسایتتون آماده شد ما سایت شما رو برای بانک ها و شرکت های لیزینگ ارسال میکنیم و پس از تایید امکان فروش اقساطی برای شما فعال میشه و میتونی به راحتی فروشتو ده برابر کنی. اگه به فروش بیشتر علاقه داری مقاله فروش 10 برابری رو مطالعه کن.

 

مشاوره رایگان